Tıkalı Gider Açma

Almış olduğumuz profesyonel eğitimler sayesinde kanal açma alanında işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Gider tıkanıklığı açma konusunda yıllardır profesyonel çalıştırmaları gerçekleştiren Kontrol Tesisat temizleme firmamız gün ve saat farkı göstermeksizin hizmet vermektedir. Tıkanıklık her türlü ev, bina, iş yeri gibi yerlerde oluşan temel sorunlardan bir tanesidir. Mutfak banyo tuvalet gider tesisatları ile logar arasında oluşan tıkanmadır.

Peki kimyasal kullanmak doğru mudur ?

Kimyasalları kullanmadan önce talimatlarını iyi okumak gerekiyor aksi taktirde sağlık problemleri yaşanabilir, hassas bünyeye sahip çocuklar bu kimyasallardan daha uzak tutulması lazım.

  • İlk önce tıkanıklık olan bölge tespit edilir,
  • Kullanılan son teknoloji görüntüleme cihazları insanların ulaşamayacağı noktalara kadar ulaşır ve tıkanıklığı açar.
  • Tesisat malzemelerinin taşıma esnasında almış kılcal çatlak ve darbeler
  • Kullandığımız makina sayesinde tıkanıklık sorun ortadan kalkar.
  • Görüntüleme sayesinde ne olduğunu anlayabiliriz

Pis koku giderilir mi?

Tuvalet, mutfak, banyo gibi önemli bölgelerde oluşan tıkanıklıklar pis kokuya sebep olur bu kokuların önlenmesi tıkanıklığı açmaktan geçer geçici olarak kullanılan kimyasallar, oda spreyleri ve parfüm gibi şeyler sadece kokuları maskeler. Tıkanıklığı açtırarak koku sebebini ortadan kaldırabilirsiniz.

Oluşan tıkanıklık karşısında ne yapmalıyım ?

Kontrol tesisatı aramalı tıkanıklık bölgesine ekibimiz gelene kadar yaklaşmamalısınız. Son model alet ve ekipmanlarımız ile kanalizasyon açma işlemleri sanıldığından daha kolay halledilebilir. Hayatınızı zora sokan bu gibi tıkanıklık problemlerini profesyonel ekibimiz sayesinde kolaylıkla atlatabilirsiniz. Bu gibi tıkanıklıklar, yaşam alanınızı kısıtlar aniden gelen misafirlere rezil olabilir, küçük çocuğunuzu hasta edebilir. Daha kötüsü önlenemezse daha da büyür ve önlem alınmaz bir hale gelir. Öyleyse ne duruyorsunuz ? Hemen ara tıkanıklığınızı Kontrol altına alalım…

Hemen Bizimle İletişime Geçin 0312 395 94 36

Tesisat İşleriniz Son Teknoloji Cihazlarımız İle Profesyonel Şekilde Yapılır. Sorularınız İçin Veya Randevu Almak İçin Bizi Hemen Arayın.

Hemen Ara: 0312 395 94 36