Petek Temizliği Şartmıdır?

Yıllarca kullanılan peteklerin, kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır. Bazı kişiler tarafından petek temizliği yoktur, yalandır gibi hikayeler anlatılabilir. Zira biz de bu sözleri çok duyduk. Petek çürür, delinir gibi yanlış bilgiler size de gelebilir. Bu tür yanlış bilgilere kesinlikle itibar edilmemelidir.

Peteklerin yerinden kesinlikle sökülmemesi gerekir. Çünkü söküldüğü zaman çürümeye başlar. Ustalarımız, Ankara'nın bütün ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Ankara Petek Temizleme konusunda hiç çekinmeden bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Petek Temizliği Kaç Yılda Bir Yapılmalıdır?

Petek temizliğinizi periyodik olarak 2 yılda bir yaptırmalısınız.

  • Yakıt tasarrufu sağlar.
  • Peteklerin dengeli ve daha çabuk ısınmasını sağlar.
  • Kombinizin ve tesisatınızın ömrünü uzatır.
  • Kombinin gürültüsüz ve ekonomik çalışmasını sağlar.Hangi Makina Ve Kimyasal Kullanıyoruz?

Alman malı Rothenberger 7 Bar makinasını ve lisanslı kimyasalını kullanıyoruz. Kullanılan makina ve kimyasal alanının en iyileridir.

Evde Petek Temizliği Ne Kadar Zaman Alır?

Petek Temizliğinin yapılma süresi ortalama 1 - 1,5 saat sürmektedir. Bazen kirlilik durumuna göre süre uzayabilir.

Petek Temizleme İşleminde Ortam Kirlenirmi?

Petek temizleme işleminde kesinlikle hiç bir yer kirlenmez.

Petek Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Mekanınıza gittiğimizde öncelikle kombi petekler vanalar kontrol edilir. Kaçak veya tamir gerektiren işlem varsa halledilir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra makinayı banyonuzdan havlupandan sisteme entegre edilir. Daha sonra bütün vanalar kapatılır temizlik yapılacak peteğin vanası açılır işlem bu şekilde mekanınızda ne kadar petek varsa tek tek temizleme işlemine tabii tutulur. İşlem bittikten sonra ısı dengeleme ve peteklerin havasının alınması yapılır. Gider için lavabo, klozet kullanılır.

Hemen Bizimle İletişime Geçin 0312 395 94 36

Tesisat İşleriniz Son Teknoloji Cihazlarımız İle Profesyonel Şekilde Yapılır. Sorularınız İçin Veya Randevu Almak İçin Bizi Hemen Arayın.

Hemen Ara: 0312 395 94 36