Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma

Termal Kamera ve Akustik Dinleme Cihazı İle %100 Noktasal Tespit Yapıyoruz.

1991 ' den bu yana patlayan borular, duvardan sızan sular, komşuluk ilişkilerinizi zedeleyen su kaçakları ve sizi zora sokan tesisatınız KONTROL altında. Eskiden tesisat ustaları kaçağı bulmak için bütün tesisatı hattını kırarlardı. Şimdi ise bu çok daha profesyonel termal kameralar sayesinde kırılmadan hatta gürültü bile yapılmadan noktasal tespit yapılmaktadır. Her gün her saat arayarak acil durumunuza özen verilmektedir. Tespit aşamasında herhangi bir tadilat kırma dökme söz konusu değildir. Noktasal tespit büyük bir titizlikle yapılmadıktadır. Daha sonra ustalarımız kaçak olan yeri açıp size göstermektedir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Termal kamera ve akustik dinleme cihazlarımız ile bütün tesisat hattınızı kontrol ediyoruz. Noktasal olarak su kaçağının olduğu yere yöneliyoruz. Kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağınızı buluyoruz.

  • Yüksek su basıncı
  • Kalitesiz malzeme kullanımı
  • Tesisat malzemelerinin taşıma esnasında almış kılcal çatlak ve darbeler
  • Amatör dikkatsiz işçilik
  • Daha önce yapılmış dikkatsiz tamirat

Su Kaçağının Başlıca Sebepleri

Daha sonrasındaysa su kaçağının olduğu tesisat sistemi göz önüne alınarak en doğru tadilat süreci başlar. Eğer kaçağınız hemen onarılsın isterseniz hemen yerinde çok profesyonel bir şekil de eski tesisatınız sökülür kısa sürede yenisi ile değiştirilir. Kaçağın olduğu bölgede olağan üstü bir durum yoksa eğer sadece bir fayans kırılır. Hizmette sınır tanımadığımızdan güler yüzlü ustalarımız kaçağınızı KONTROLaltına alırken sizi de her aşamasında bilgilendirmektedir.

Hemen Bizimle İletişime Geçin 0312 395 94 36

Tesisat İşleriniz Son Teknoloji Cihazlarımız İle Profesyonel Şekilde Yapılır. Sorularınız İçin Veya Randevu Almak İçin Bizi Hemen Arayın.

Hemen Ara: 0312 395 94 36